Únor 2011

Škola

21. února 2011 v 19:44 | Kamila Janáková
Tak dneska jsem byla ve škole poprvé po jarních prázdninách a hned nám řekli, že budeme psát několik písemek .Snad to zvládnu.

Kdo se vám líbí víc?

21. února 2011 v 15:46 | Kamila Janáková
Tak tady jsou přihlášení.Tak hlasujte kdo se vám líbí víc . :-D
Kvido
Zde na prvním obrázku je Kvido.


Micka
Sandra
Hlasujte .....

Knížky...:-D

21. února 2011 v 15:38 | Kamila Janáková
Chci se vás jen zeptat jestli máte nějakého oblíeného spisovatele a nebo oblíbenou knížku.Ráda bych si cokoliv přečetla.Napište do komentářu a nebo na e-mail :slzickyprokocicky@seznam.cz

Díky všem co odpoví :-DDDD

Blogerka Kamča

Dvojčata v průšvihu-Jacqueline Wilsonová

11. února 2011 v 15:09 | Kamila Janáková |  Knížky, které jsem přečetla...
Ruby a Garnet jsou dvojčata.Bydlí s otcem a babičkou.Ruby je starší a také divočejší děvče.Zato Garnet je velice tiché děvče,ale ráda čte a píše slohové práce.Maminka jim umřela.Jejich tatínek potkal Jiřinu a teď se s ní budou stěhovat.Babička jde do domova duchodců.Dvojčata jela na konkur do nějakého serialu.Bohužel děvčata nepostoupila.Potom se Ruby a Garnet rozhodly,že půjdou na internátní školu.Holky šly na zkoušky do internítní školy.Garnet dostala stipendium ,ale Ruby ne.Ruby si ostříhala vlasy a přestala s Garnet mluvit.Ruby si založila vlastní deníček a říká mu Záznamník.Ruby se začala kamarádit s tlusťochem.V den odjezdu se Ruby Garnet omluvila.Všichni brečeli.Ruby začala chodit na gymnázium.Dvojčetům se po sobě mooc a moooc ztýskalo,tak si začaly posílat pohlednice a dopisy.Ale jedno věděly jistě.Navždy budou dvojčata Ruby a Garnet.Moc se mi to líbilo.100%

Dvojčata v průšvihu

Pejsánci

8. února 2011 v 9:00 | Kamila Janáková
Dobře vím,že u mnoho lidí se narodí nechtěná štěňata.Hádejte co většina uděla?! Nechá je na ulici pojít hladem a žízní a nebo je přejede auto.Ale podívali se tí lidé někdy do očí svých pejsků?

Já myslím,že ne!Podívejte se někdy do očí svého pejska a budete šťastní.
štěně
pejsek2
pejsek

Smysla života u koček a pejsků

7. února 2011 v 19:36 | Kamila Janáková

Pejsků

Co je smyslem života pejsků?

Pejsci slouží svým pánům,kteří toho pejska potom mají rádi.Také jakmile se fence narodí malá štěňátka tak vychovává další generaci pejsků.


Kočiček

Co je smyslem života koček?

Jsou mazlivé a dokáží člověka uklidnit.Když je kočka na svého majitele hodná(přítulná,mazlivá, nesnaží se ho drápnou) majitel se o ní stará jak nejlépe umí.

Tip 0.3

7. února 2011 v 19:00 | Kamila Janáková |  Tipy na fajnové blog
Tady je další super blog.Ten je pro lidi,kteří se rádi smějou  a mají rádi hádanky. Adresa: www.vtipyrikankyhadanky.blog.cz

Nejlepší kamarádky-Jacqueline Wilsonová

6. února 2011 v 12:37 | Kamila Janáková |  Knížky, které jsem přečetla...
Gema a Alice jsou nejlepší kamarádky.Alice řekla Gemě , že se budou stěhovat.Alice a Gema chtěly utéct do Londýna, ale rodiče je stlihli zastavit.Gemě se po Alici moc ztýskalo.S Alicí si nejprve psaly dopisy, ale potom to Alici zakázala její máma a tak si posílaly e-maily.Gema je za Alicí do Skotska. Přivezla s sebou dort na kterém bylo napsáno Alice a Gema.K A lici přišla Flora.Flora byla velmi načančaný a namyšlená.Gemu Flora tak rozzlobila,že jí Gema ten dort přitiskla na obličej.Když jela domů ze Skotka břibrali s sebou i starší paní, která si na všechno stěžovala.Jakmila přijela domů šla hned k Piškotovi na návštěvu.Nacvičovali do školy jeden projekt.Piškot a Gema se převlékli za tlusťocha Larryho.Ve škole s tímto vystoupením vyhráli první místo.Gema měla narozeni a od každého dostala nějaký dárek.Piškot jí upekl narozeninový dort.Alice jí poslala narozeninový dáreka Gema zjistila,že s Alicí budou nejlepší kamarádky navždy.


100%-Moc se mi tento příběh líbil nevím co mám dodat. :-D

Nejlepší kamarádky

Letopisy Narnie Princ Kaspian-C.S.Lewis

2. února 2011 v 9:00 | Kamila Janáková |  Knížky, které jsem přečetla...
Petr,Zuzana,Edmund a Lucie se vrátí zpět do Narnie.Od jeji odchodu v Narnii uplynuly stovky let.Děti pomůžou získat Kaspianovi trůn.


99%-Mooooc se mi to líbilo.Nevím co bych dodala,ale asi jen to abyste si to přečetli.

Letopisy Narnie Princ Kaspian

Pomůcky

1. února 2011 v 17:13 | Kamila Janáková
1.Kong
2.Přetahovadlo
3.Navíjecí vodítko
4.Vodítko
5.Ohlávka
6.Obojek
7.Kousky sýra nebo jiné pamlsky
8.Sáček na sběr trusu

Vodítko